thailand hotels  pattaya hotels 

Nullدر مزرعه A Shoal سر مار ماهی ماهی رودخانه آمازون Thepha، اما برازنده ترین گونه تایلند خرس Albino هوشمند و دیگر Albino حیوانات-ببر، در معرض خطر اسب، گاو، فیل تمساح شتر و شیر و ببر و خرس، چند گونه گوزن، و غیره.

پاتایا قطعا متوسل beenach تایلندی است که نیازهای هر بازدید کننده در هر بودجه است. شما با هم زندگی مسالمت آمیز را چگونه می توان دوستی ببر و خوک و سگ، ممکن است هیجان زده خواهد شد. گردشگری پاتایا است همچنین حمایت و ترویج به عنوان کنفرانس محل برگزاری کنوانسیون و سمینار و شایعات میزبان انگور از تحولات آینده درجات تقدیر مانند اسب مسابقه مسیر قمار و سیستم تراموا. بسیاری از ببر بنگال و همچنین تمساح و دیگر حیوانات می توان یافت اینجا. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. تصاویر در این وب سایت برای تصویر تنها واقعی است. ساحل محبوب windsurfers و علاقه مندان به waterspouts است زیرا این منطقه لذت می برد سریع و نسیم تازه پدیده جزیره از خلیج تایلند و چون دریا کمتر منجر به احتقان با قایق از پاتایا خلیج است. پاتایا است آرامش بخش محیط گرمسیری مترادف با هر عنصر برای تعطیلات به یاد ماندنی است. Jomtien ساحل درست در جنوب خلیج پاتایا واقع شده است اما شما می توانید به مرکز عمل در تنها 20 دقیقه. مانند تمام مناطق رفت و آمد مکرر در تایلند، قیمت گذاری هتل بسیار فصلی است.

ساحل از استراحتگاه لوکس به بامبو در ادامه مطلب... تم و پارک های تفریحی, مد موزه ها و باغ های گیاه شناسی با شکوه انواع متعددی از فعالیت های تفریحی و فرهنگی سرگرمی برای همه اعضای خانواده را ارائه می دهند. و بعد از تاریکی، پاتایا جذبه و سحر و جادو از شب-زندگی واقعا پر جنب و جوش با متنوع دیدنی رستوران کاباره ها بارها جيمس کوکتل lounges و کاباره ارائه می دهد. پاتایا عجول و بی پروا و جسور و زیبا و روستایی را می توان، و همه چیز می تواند رفت و آمد مکرر ساحل معتبر بین المللی را ارائه می دهد. پس از آن به بعد ما اقدام به ساحل Jomtien که خواهیم دید شن و ماسه سفید و خط ساحلی بسیار طولانی برای لذت بردن از. بیش از 100 از نوازندگان حرفه ای در خیره کننده لباس شگفت زده اند مخاطبان با تجربه عمر به یاد ماندنی است که شما نمی خواهد باور دیدنی و جذاب نشان می دهد مانند پاریس را نشان می دهد در تایلند است. انتقال به هتل. : تلفن: 02-674-5555; فکس: 02-674-5544 برای اسکله Sriracha ترک را قایق به کخ سی چانگ، ساعت از سرزمین اصلی. صبح در زیبا صرف Cong mooch گرمسیری باغ که در آن شما می توانید قدم زدن میان اسراف رنگارنگ از گل های عجیب و غریب، لذت بردن از نمایش سنتی تایلندی فرهنگ و رقص، و اجازه دهید خود را راهنمای محلی نشان می دهد شما را به نمونه در رستوران محلی غذای تایلندی. بازدید کنندگان به شهر رفت و آمد مکرر به عنوان باز ریپلی جدید خالی از سکنه ماجراجویی برای وحشت در شنبه 30 اکتبر 2004 سفت ترس خواهد شد. هزار تمساح آب شیرین است، زندگی در محیط های سایه دار طبیعی گربه ماهی غول پیکر بزرگترین ماهی های آب شیرین جهان تا 500 کیلوگرم وزن و salt-water. 100 کیلوگرم به طور متوسط. در مزرعه شوآل مار سر ماهی ماهی رودخانه آمازون Thepha، برازنده ترین اما خطر انقراض گونه تایلند خرس albino هوشمند و دیگر albino حیوانات ببر، اسب، گاو، تمساح فیل و شتر و شیر و ببر و خرس، چند گونه گوزن، و غیره. اگر گزینه های در دسترس هستند قیمت خواهد داشت اظهار داشت به وضوح روان انگلیسی زبان تور هماهنگ کننده و راهنمای تور زبان های دیگر نیز در دسترس توریستی اقتدار از تایلند دارای مجوز و باند تور اپراتور - کتاب با اعتماد به نفس به عنوان حفاظت شده تکمیل خدمات تور سفارشی موجود بدون پرداخت هزینه اضافی!