krabi attractions  thailand hotels 

Nullشرکت است که ارائه دهنده اصلی اتوبوس برای گردشگران چینی بود، در متهم غیرقانونی انجام کسب و کار ارتباط با صفر دلار تور کلاهبرداری.

تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری. ما خود را میزبان است و اعتماد ما را با برنامه ریزی تعطیلات رویایی شما در سرزمین لبخند. در اینجا، ما در حال حاضر تعداد کمی از ما فعالیت های مورد علاقه خانواده. بانکوک بود سپس به نام سرمايه توسط Chakri عمومی که رم من - اولین پادشاه سلسله کولی. پایدار جنگ بسیاری از حملات overthrows و ناپیدا Ayutthaya را گسترده تجاری با مناطق دیگر تضمین نفوذ شکوفایی هنر و تسلیحات و دین و آشپزی. بالشتک های پر جنب و جوش پارچه پارچه میز و hammocks با جشنواره ها و رویدادها در تایلند سال نو تایلندی سراسر کشور در جشن گرفته می شود و به طور سنتی به عنوان یک زمان برای پاکسازی و نوسازی مشاهده شده است. این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان. به تازگی، تاکید بر داشتن سرگرم کننده قرار داده شده است و مردم آغشته به آب شدن می دید مشترک - از سطل های، های آب تپانچه. Thonburi به عنوان پایتخت سیام Taksin عمومی در اواخر قرن 18 میلادی تاسیس شد، با این حال این نمی آخرین طولانی با تقسیم زیرکشیده و چندی پس از اعدام. سنت های خانوادگی عمیقا در کشور احترام و Thais میل طبیعی با کودکان است.

با این حال، تعلیق خدمات را در نخست وزیر Prayut چان-o-چا را تصمیم بستگی"گفت: آقاي چولا. با این حال، او گفت: آژانس هنوز به سفارش سه خطوط هوایی برای جلوگیری از فروش بلیط به عنوان مشکلات مالی خود را تنها در برخی از مسیرهای مانند چین باعث شد است، او گفت. به گفته مدیر کل فرودگاه Suvarnabhumi Sirote Duangratana، تعداد گردشگران چینی وارد تایلند در هر روز از طریق فرودگاه به 4,000 از 13,000 در اوت کاهش یافته است. در ماه سپتامبر، مقامات یورش استئوآرتریت انجام میگیرد، شرکت حمل و نقل و ضبط آن اتوبوس تور 2,150 موتر بات 4.7 میلیارد دلار از حساب های بانکی خود و افراد وابسته به آن است. شرکت است که ارائه دهنده اصلی اتوبوس برای گردشگران چینی بود، غیرقانونی انجام کسب و کار ارتباط با صفر دلار تور کلاهبرداری متهم است. مدیران شرکت اتهام را رد کرده اند. تور آژانس های ناپاک، گفت: حدود 70 درصد از گروه های گردشگری از چین لغو سفر خود را پس از حادثه گریه می کرده. ورزش و وزیر گردشگری Kobkarn Wattanavrangkul گفت: او یک جلسه از اپراتورهای کسب و کار چینی تور جاری مربوط به بحث در مورد مشکلات خود و سیاست دولت در سرکوب صفر دلار تور تماس بگیرید. خانم Kobkarn با اعتماد به نفس تعداد گردشگران چینی امسال 9.2 میلیون نسبت به 7.9 میلیون سال گذشته برسد به باقی مانده است.

Http://www.aviationpros.com/news/12281121/three-thai-airlines-face-caat-clampdown شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

هیچ جا زیبایی های طبیعی از درخشش تایلند را از طریق بیش از در پارک های ملی نقطه چین سراسر کشور ندارد. ساحل شرقی زیبا شمالی کاوش شمالی تایلند سواحل تایلند ممکن است - اکتبر تایلند را از سطح زمین در این تعجب three-wheeler. در سال 1932، انقلاب سیامی منجر به سلطنت مشروطه برگزار شده و در 1941، تایلند هندوچین فرانسه حمله کرد، عده فرانسه و ادعا لائوس. فصل موسمی از جولای تا نوامبر، بنابراین می توانید آن را کاملا مرطوب و آب و هوا ممکن است uncomfortably گرم و مرطوب برای کسانی که به آن عادت کرده است. گاهی اما معمولا پدال طراحی شده توسط محلی موتوری، آن سرگرم کننده راه برای دریافت از A به B و یا برای دیدن مناظر شهر است. در بسیاری از سفرهای بی باک شما فرصت را به شام خوردن با یک خانواده محلی - قرار داده می شود این فرصت بزرگ برای دیدن چگونه غذا را آماده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده ارائه می دهد. شمال تایلند خانه را به بسیاری از گروه های اقلیت کشور. خودتان را احاطه کرده با مناظر خیره کننده تاریخ شگفت انگیز mouthwatering غذایی سواحل کوه شهرها، روستاها و -مهمتر-مردم شگفت انگیز است که کمک خواهد کرد که شما آن را درک.