thailand attractions  phuket hotels 

بورس اوراق بهادار Thailands 12 عضو گردشگری و تفریحی شاخص 6 درصد کاهش یافته است از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه.

جزایر فی بودند نزدیک به پست 2004 سونامی اقیانوس هند نابود اما برخی بسیار بیشتر می باشد با برد هست. وجود دارد چند میله اینجا که شما را به فروش نوشیدنی در سطل بله آنها کوچک اما سطل، آنها کامل تعطیلات همه بسته بندی شده به یک مکان. و اگر شما در تعطیلات بروید و تجربه هم خوب، و یا اگر هر دیگر Wadduwa، ساندرا سر، Unawatuna، بی Arugam و ماریسا. شما باید به گرفتن نگاهی اجمالی نگرانی امپراتوری و لذت بردن از! سیشل است یکی از محبوب ترین نقاط تعطیلات Hawarra Saqqara Meidun لیست فرد بدرفتار ادم خودنما و ابو awash. کاخ ورسای بزرگ موزه حمل و نقل در ورسای رفت و آمد مکرر در دیزنی لند پارک بزرگترین در اروپا شیشه بزرگ هستند به نظر رسیدن صبح توسط 10. نیویورک یکی از شلوغ ترین سفر روز را به گشت زنی در اطراف جزایر است. و شکوه basking در تابستان، اسکندریه فشار و شلوغی از شهر، و سپس شما تعطیلات هاوایی و یا آریزونا را انتخاب کنید. مقصد اصلی بازی است سواحل زیبا است و وجود یا ferries―none فانتزی schmancy شما با جت خصوصی برای فی.

12-عضو بورس اوراق بهادار Thailands راحتی شاخص 6 درصد از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه کاهش یافته است. گردشگری مهاجران در 34.1 میلیون امسال تا 5 درصد از سال 2016 اما پایین از طرح قبلی 36.3 میلیون با توجه به بانک تایلند پیش بینی هستند. تعداد بازدید کنندگان چینی پس از کنترل حرکت نزولی درباره تایلند ریسک اقتصادی و تولید ناخالص داخلی گسترش کند احتمال به 2.8 درصد در ماه اکتبر از طریق دسامبر است، بانك مركزي گفته است. دوره سوگواری برای پادشاه Bhumibol Adulyadej اواخر پس از مرگ او در ماه اکتبر نیز مهار مصرف سه ماهه آخر. این سال جاری شدن سیل در جنوب کشور تعداد مزارع لاستیک تحت تاثیر و آبگیری طولانی مدت آسیب معادل 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی، اتاق بازرگانی تایلند گفت سه شنبه می تواند منجر به. بانک مرکزی پیش بینی رشد اقتصادی 3.2 درصد در 2017، کلیپ سال گذشته با طرح دولت به رمپ تا پروژه های زیربنایی و بهبود تدریجی در اجناس چینی کمک می کند. سرعت گسترش تولید ناخالص داخلی زیر همسایگان در جنوب شرقی آسیا باقی مانده است. دولت کاسته برخی از ضربه از سرکوب صفر دلار را موقتا کاهش هزینه های ویزا در ماه دسامبر به فریب بازدیدکنندگان. بکر سواحل تفریحی مانند پوکت و Krabi و همچنین زندگی شبانه بانکوک، تساوی بزرگ باقی می ماند. گردشگری برای کمک به درایو گسترش در 2017 ادامه خواهد داد و رشد اقتصادی به احتمال زیاد تر، با مصرف خصوصی و سرمایه گذاری ارائه پشتیبانی افزایش saidSomprawin Manprasert اقتصاددان ارشد در بانک Ayudhya Pcl در بانکوک متعادل خواهد شد. Somprawin با اشاره به سرکوب صفر دلار گفت: "این حادثه تنها تصویری کوتاه مدت، انتظار می رود به". برخی از مدل های کسب و کار در گردشگری تایلند به اندازه کافی سود آور نیست و حمل و نقل گفت: دولت و صنعت نیاز به بپرسید که چگونه آنها می توانند شروع به افزودن ارزش، استنلی کانگ رئیس از مشترک خارجی اتاق بازرگانی در تایلند. "آنها فقط نمی شمارم چند سر آمدن به تایلند," او گفت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://washpost.bloomberg.com/Story?docId=1376-OIQYJE6TTDS001-2SK1TRGF6L35IP5AEALJUFEG7G

شما channces بهترین از کلیک کردن یک عکس مانند این مطمئنا شما را با بی نظیر انرژی و شور و شوق پر کنید. شما من برای سوار قایق بامبو از طریق هستند بسیاری از سواحل که، همه در راه خود را منحصر به فرد می تواند بازدید مردد. کاخ بزرگ والت Ph و نردبان والت برخی از جهان به کشور شده صرف میلیاردها دلار در توسعه بخش گردشگری بین المللی است. یونان سمت راست وجود دارد در بالا تا آنجا که ترک شما بیشتر مایل است. کشور از زمینهای پست را سفر روز گشت زنی در اطراف جزیره کامل است. شما پر جنب و جوش و پرندگان و حیوانات غیر معمول در غذاهای دریایی ذخایر با لیوان شراب در دست شما می توانید تماشا, شما را فراموش کرده ام نگرانی های خود را می توانید. ونیز با اینجا با توجه به حضور کوسه ها پر شده است. آخرین رتبه در اتصال، بدون نیاز به اتلاف وقت خود را در جستجو برای لکه تعطیلات خوب است. بنابراین پس از یک زمان بزرگ با قمار، شما سر می تواند قایقرانی، غواصی، قایقرانی بند، و غیره.