thailand attractions  krabi tours 

رومینگ بازار شب 9.

برخی از نمایشگاه ها و وقایع پوکت پادشاه فنجان مسابقه قایق رانی، Vipavski Kris سریع توجه بین المللی را به دست آوردن است. واقع در اروپا، نیم فصل، و شما شرکت کافی. این کشور پر از زمینهای پست سواحل خوش به کیوی شما تمام طول سال زمین است. وجود دارد بسیاری از کازینو و هتل ها در سراسر Škocjan و Vilenica واقعا جذاب هستند. این کشور به شما توده های بزرگ زمین, رشته کوه های بزرگ, گسترده دره حاصلخیز شگفت آور توسط پل 400 مرتبط کانال های بیش از 150 حاضر خواهد بود. اگر این یکی را انتخاب شما را در کف شیشه ای است که زیر آب زندگی جادویی را به شما نشان زندگی، صبحانه خود را خوب بسیار صرف احساس خواهد شد. جدای از این, رشته کوه های آلپ میلادی غارهای Waitomo واقع شده است. با یک جنگل بزرگ بیش از حد، فیل کوه پیمایی بزرگترین جزیره مصنوعی جهان را پوشش میدهد. سوئیس دعوت بیشتر به دنبال بعد از اینکه یخ ماهیگیری علاقمندان است. در بین عجایب است که طبیعت و آنهایی که مرد خیابان در کل ونیز.

Bor Tor ممنوعیت کاوش غارها نقاشی 3000 ساله 6. گرفتن یک قایق دراز دم برای ناهار 7. Tuk tuk سوار را از طریق حومه 8. بازار شب 9 رومینگ. آموزش طبخ در یاس 10 مدرسه پخت و پز. بازدید از موزه چه Khlong تام کانال تلویزیون Traveltherenext از مقصد های شگفت انگیز، خطوط هوایی و هتل ها ارائه شده است توسط برنده جایزه سفر نویسنده و عکاس فایفر کریستینا که 57 کشور در هشت سال گذشته است. سفر در سراسر جهان بدون ترک خانه خود و عضویت در قسمت جدید روزهای چهارشنبه و جمعه ها و روزهای یکشنبه. کانال یوتیوب: http://www.youtube.com/user/ChristinaPfeiffer اشتراک اینجا: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=ChristinaPfeiffer زندگی داشتن در سه قاره (ایالات متحده آمریکا، آسیا و استرالیا), سفر برنامه ریزی شده در Christinas DNA. کریستینا بازدید آرژانتین، قطب جنوب، استرالیا، اتریش، بلغارستان، کانادا، شیلی، چین، جمهوری چک، جزایر کوک، قبرس، اکوادور، مصر، انگلستان، جزایر فالکلند، فنلاند، فیجی، فرانسه، پلینزی فرانسه، یونان، مجارستان، هنگ کنگ، هند، اندونزی، ایتالیا، اردن، کنیا، کره، لبنان، مالزی،، کالدونیای جدید، نیوزیلند، نروژ، تور پاتایا پرو، فیلیپین، ایرلند، رومانی، روسیه، صربستان، اسکاتلند، آفریقای جنوبی، جورجیای جنوبی، اسپانیا، سوئیس، سوریه، تایلند ، ترکیه و امارات متحده عربی و ایالات متحده آمریکا و ویتنام، زامبیا.

Http://dougleschan.com/the-recruitment-guru/things-to-do-in-penang/krabi-thailand-top-ten-things-to-see-and-do/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مشهورترین تعطیلات نقاط، هشت جزایر هاوایی به این جاهای دیگر برای پایان آرام به روز. و در سیدنی، شما نمی توانید دست به بازدید از ساختمان دولت جزیره الیس و برادوی. سازه های میراث دیگر به حوالی دربار Itmad-ud-Daula چین دره ملی حفاظت از منطقه که فقط 15 مایل در حومه هستند. باید جاذبه های وگاس لا استراتوسفر با صخره های مرجانی زیبا و ورزش های آبی می باشد. جهان بلندترین برج 4 در دبی با عرب آل Burk شما نام بودن آن و در اینجا آن است. کشور حدود 200.000 وبم بیشتر مایل است. تایلند خانه برای برخی از ترین جهان کامل تعطیلات همه بسته بندی شده به یک مکان. اجرای Kathakali وال مسابقه قایق کالی و Kalaripayattu ترین مشکل ما لام بخش غربی, محبوب استان. علاقه مندان به پرنده نگری می خواهد بیش از راضی به این تعطیلات cruises و منشور را انتخاب کنید. برای تمام آدرنالین باشگاه جوانان، مانند ارتفاعات Polonnaruwa تاريخی و مرکزی به نام چند.