pattaya tours  krabi tours 

پروازهای خروجی در سراسر 2017.

Maya.ay واقعا یک مکان با شکوه است! شما همچنین دریافت جذاب شناور روستای کخ که شما لذت بردن از ناهار خوشمزه تایلندی مراجعه کنید. ساحل در جزایر راب کخ راب مایل مربع مرجانی با دنیای زیر آب به اسیر شما انتظار است. در آمده و پیدا کردن. یکی در دریای Krabi است و یکی دیگر را در چانگ سدیم خلیج است. تور کرجی که بیایید شما بیشتر و در هر توقف شوم. ما قایق منشور خصوصی مایا جزیره و جزایر فی و جیمز باند جزیره چانگ سدیم خلیج و جزایر چیزی شده. این است که باید در پوکت, تایلند نشان می دهد. بنابراین شما می توانید ببینید چگونه جمع آوري مواد است که لاستیک های خارج از جاده و قایق لاستیکی شما خواهد شد سوار شدن گذشته از آموزش حدود استقامت خود را سفر سفر به مزرعه لاستیک محلی شامل. این تور ها خط می توانید از طریق ما رزرو موتور محفوظ است در زمان رزرو خود را یا به طور مستقیم از این صفحه نیز در پذیرش ما.

اورانگوتان در بورنئو اعتباری: dbimages / Alamy 6. Thailands بهترین سواحل Trailfinders نه روز سواحل غرب سواحل تایلند تور لگد کردن با tuk-tuks، قایق klong (کانال) و معابد بانکوک اما بعد براق آن ساحل ساحل, ساحل تمام راه. اول توقف: ننگ، کشش الماس سفید از شن احاطه شده توسط صخره سنگ آهک ناهمواری Krabi. بعد، شما به آبهای جید سبز Phang خلیج آنگا برای یک شب در جزیره بی سر و صدا کوه Yao Noi روستاهای ماهیگیری کوچک همه مزارع لاستیک و وسیع خالی سواحل انحلال بالا را با برخی از اقدام باشگاه براق ساحل در ساحل غربی اتفاق می افتد Phukets سرمایه گذاری کنید. از 795, مسکن, نقل و انتقالات و برخی از وعده های غذایی از جمله. پروازهای خروجی در سراسر 2017. Trailfinders (020 7368 1200؛ trailfinders.com). هزینه پرواز فوق العاده; بریتیش ایرویز (ba.com) را به فارس بازگشت از هیترو لندن به بانکوک از 511. Heatseeker: 7 تعطیلات کامل شما را پیدا می کنید. از مانیل به پالاوان تور 9 روز از فیلیپین با آسمان گرمسیری commences با سواری jeepney اسپانیایی معماری در استعماری و میله های موسیقی زنده در پایتخت مانیل است. از آنجا، گروه خود را (به طور متوسط 12 نفر) گرفتن پرواز داخلی به جهان آبکی پالاوان چشم انداز های فیروزه ای آبی سیر، حاشیه توسط صدها مایل از صخره های مرجانی و ناهمواری ماسه سفید. در اینجا، شما چهار روز دریانوردی از طریق رودخانه های زیرزمینی meandering در اطراف mangroves و غواصی از کنار لاک پشت های سبز دریایی آبی خال stingrays و شیرماهی قرمز صرف کنند.

Http://www.telegraph.co.uk/travel/destinations/asia/articles/best-south-east-asia-holidays-cities-and-beach/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

"حتی اگر شما مهمان در پوکت برزیلی محفوظ باشد می تواند" •Chang سدیم خلیج "جیمز باند" فی فی جزایر "Early Bird X-بزرگ" جزایر •Similan "Early Bird" •Kradan e Moog جزیره •Surin جزایر grok جزایر •Kam جزایر لذت اصلی باند و فراتر از تور چانگ Na خلیج تور به ارمغان می آورد شما در وسط مناظر چشم انداز خیره کننده Na Phang خلیج تایلند. اما در حال حاضر، برق... تور سفر تور برای هر افرادی است که نیاز به کشف این محل مراتب نهان ساخته شده است. انتخاب اضافی VIP کروز. 4-ما در اینجا برای غواصی فی متوقف. شما می توانید سعی کنید غواصی و زیر آبی بالای صخره های مرجانی زیبا یا کشف جزایر در کایاک یا کشتی. "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. استراحت در ساحل شنا بروید و ترک چاپ پا در ساحل شن و ماسه پودر سفید. همچنین به 4000 صندلی رستوران بوفه لوکس و مغازه های فروش سنگهای و زنجیر طلا و ابریشم و چرم و سوغاتی های دیگر انتخاب.  لذت بردن از جزیره Kradan & Moog "با نام تجاری جدید" تور کخ Kradan – کخ Moog غواصی و تور گشت و گذار با نام تجاری جدید و منحصر به فرد است.