pattaya attractions  thailand hotels 

سودانی مشهورترین جاذبه در تمام کانادا مسلما دارد.

آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده.

.. سهام کوه Samui: Samui غذایی مجموعه ای از غذاهای آماده با انواع گیاهان و ادویه جات معطر طعم و بو دادن معنی. ظروف نارگیل و سخت پوستان اینجا میان محبوب ترین مواد غذایی. اگر شما غذا علاقه مندان & مایل به امتحان کنید برخی از غذاهای معتبر شده این لینک برای برخی از بهترین رستوران های تایلندی در Samui. با کلیک بر روی لینک زیر برای برخی از بهترین رستوران های تایلندی در Samui: نکته مسافر: به دنبال برخی از انجمن در سرزمین خارجی? سفر نور هندوستان و Kohinoor هند آشپزی Krabi: از سمت خیابان فروشندگان به رستوران اسراف، Krabi بسیار بسیاری از مکان ها که در خدمت غذاهای تایلندی آب دهان است. پیدا کردن بهترین رستوران تایلندی در کرابی اینجا. مسافر نکته: انجمن خانه در Krabi? رفتن به کاخ بمبئی و ملاطي هند رستوران برای لذت بردن از انتخاب بزرگ از غذاهای هندی. شب زنده داری اگر همه دوستداران حزب Krabi مقابل مقايسه کوه Samui, theyd سقوط در عشق با شب زنده داری Krabi.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://traveltriangle.com/blog/koh-samui-vs-krabi-infographic/

این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است.