thailand attractions  thailand tours 

طیف گسترده ای متناسب با هر اولویت وجود دارد.

هنگ بازدید کنندگان باید نادر بیل بینی ری هیبرید بین کوسه و پوماهی تاکید کرد. بازدید کنندگان به شهر رفت و آمد مکرر به عنوان باز ریپلی جدید خالی از سکنه ماجراجویی برای وحشت در شنبه 30 اکتبر 2004 سفت ترس خواهد شد. با شروع در پنج سال پیش ویلا سری ببر باغ وحش باغ وحش بزرگترین نوع خود در سراسر جهان ارائه یک خانه برای بیش از 200 این حیوانات بزرگ و قدرتمند شد. حدود 09:30 صبح برداشت تا از هتل لابی سپس ادامه به جاذبه های منطقه از پاتایا شهر امتداد گذشته از پیاده روی خیابان اصلی محل لذت بخش ترین شب زندگی است. برخی از نقشه ها/راهنماهای بی اعتنایی کنوانسیون مرکزی پاتایا و در عوض گسترش شمال پاتایا و در جنوب به دیدار با یکدیگر در امتداد جاده پاتایا مرکزی; شرکت دانا یا شبکه یا لارا و یا جزیره مرجانی 7.5 کیلومتری غرب پاتایا است. زیر آب جهان پاتایا پاتایا جاذبه های توریستی جدیدترین بزرگترین و مدرن ترین آکواریوم اقیانوس در آسیا مباهات 100 متر طول، 6.4 سانتی متر ضخامت اکریلیک پیاده تونل از طریق محیط زیر آب پر از ده ها تن از گونه های دریایی واقع فقط 200 متر جنوب Tesco لوتوس در جنوب پاتایا پارک جدید را پوشش می دهد مساحت 12 رای و در ساختار شبیه به چادر سیرک بزرگ قرار دارد می گوید. طیف گسترده ای را متناسب با هر اولویت وجود دارد. ملکه عقرب, بانوی جوان با مقدار زیادی از عقرب های سمی در لباس اش تمساح تخم مرغ شکستن جشنواره مه تا اوت سیرک ديد و تمساح کشتی نمایش s پاتایا جدید از طریق راه رفتن زیر آب آکواریوم دیدن شگفتی های عمیق بدون خیس شدن.

فروشندگان 10 نوامبر مصاحبه امید برای فصل بالا خوب بیان شده گفت: پس از دولت ممنوع تورهای که اجازه سرزمین اصلی گردشگران به تایلند برای پول های کم یا بدون پایین آمدن تعداد بازدید کنندگان چینی افتاد. فروشنده صندلی ساحل Pakdeewong کلمه گفت کسب و کار خود را پس از سرکوب pummeled بود حذف نزدیک به 60 درصد. در حال حاضر hes هنوز پایین 20-40 درصد، او گفت. صنعان گفته مارشال در تنها حدود 700 بات روز و کمتر در سود. مارشال برای بهتر بار در چند ماه آینده امیدوار. اسبی Khularb Kwanmuang کسب و کار خود را رها کردن به عنوان بسیاری از چینی های قایق خود را به سفر به Koh Larn استفاده می شود را دیده است. با این حال، او اشاره شد، hes توانسته کمبود با مشتریان ژاپنی و کره ای را تشکیل می دهند. ترین مشتریان خود هستند تایلندی و غربی ساحل masseuse می خواهم به Fuengtate گفت: او شخصا توسط سرکوب، صدمه دیده شده است. Shes نه غمگین به گردشگران ارزان رفتن، با این حال، به عنوان آنها کمک کرده کمی به او درآمد. پاتایا در 10 میلیون گردشگر میزبانی این سال تا از 7.9 میلیون با هدف است.

Http://www.pattayamail.com/news/zero-baht-crackdown-pattaya-vendors-pin-hopes-high-season-155446 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

Thousands.f تمساح آب شیرین است، زندگی در محیط های سایه دار طبیعی گربه ماهی غول پیکر بزرگترین ماهی های آب شیرین جهان تا 500 کیلوگرم وزن و salt-water. 100 کیلوگرم به طور متوسط. در مزرعه شوآل مار سر ماهی ماهی رودخانه آمازون Thepha، برازنده ترین اما خطر انقراض گونه تایلند beenar albino هوشمند و دیگر albino حیوانات ببر، اسب، گاو، تمساح فیل و شتر و شیر و ببر و خرس، چند گونه گوزن، و غیره. گردشگری پاتایا است همچنین حمایت و ترویج به عنوان کنفرانس محل برگزاری کنوانسیون و سمینار و شایعات میزبان انگور از تحولات آینده درجات تقدیر مانند اسب مسابقه مسیر قمار و سیستم تراموا. انتخاب گسترده طیف از تورهای & فعالیت: مقایسه همه موجود و را شما انتخاب های ما ارائه توانایی برای شما به بررسی انتخاب مقایسه ای از تور و فعالیت. محدوده درمان از یک ساعت می تواند یک روز کامل و به تمرکز در یک منطقه یا به جامع تر با قیمت های رقابتی متناسب با. بزرگترین توهم و سلامت موزه هنر جهان. بیشتر بدانید. این قسمت دیدنی تلاش همه جانبه برای ارائه بهترین همه چیز از اوقات فراغت به سرگرمی و ورزشی به گشت و گذار و تفریح می کند. ادامه با موتور سه چرخه تاکسی به "روابط عمومی چاد خان گاو کوهان دار".