phuket attractions  thailand tours 

حضور در لس آنجلس نمایش سفر ماجراجویی & ماجرا به خودی خود و ارائه فعالیت های مناسب برای تمام خانواده است.

تایلند ارائه می دهد بزرگ خرید--از پر جنب و جوش بازار های خیابانی به مراکز بزرگ خرید. خانه ها ساده، فضای بیشتر و کمتر از نداشتی. مک: صفری. مسیرهای تجاری تاریخی اتصالات استعمار و منابع مشترک مواد تشکیل دهنده بسیاری از پیوندها قوی بین ظروف در بر داشت در سراسر آسیای جنوب شرقی باقی مانده است. در سی سال گذشته، تایلند به قدرت سیاسی دست بسیاری از اوقات، اغلب به دلیل نیست بلکه انقلاب و اعتراضات تغییر دیده می شود. هزینه های سه شب اینجا شما فرصت برای طبخ بدهید و طعم غذاهای تایلندی، معابد و بازار آن را تجربه و بافت از طریق کانال های خود در قایق دم دراز تایلندی. بالشتک های پر جنب و جوش پارچه پارچه میز و hammocks با جشنواره ها و رویدادها در تایلند سال نو تایلندی سراسر کشور در جشن گرفته می شود و به طور سنتی به عنوان یک زمان برای پاکسازی و نوسازی مشاهده شده است. مارس تا ژوئن کمتر خیس است اما گرمترین زمان از نظر درجه حرارت است. در بسیاری از سفرهای بی باک شما فرصت را به شام خوردن با یک خانواده محلی - قرار داده می شود این فرصت بزرگ برای دیدن چگونه غذا را آماده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده ارائه می دهد. پایتخت, بانکوک heaving، جنگل شهری با آسمان خراش فروشندگان خیابان بازار، اتومبیل auk auks دوچرخه و توده مردم همه رقابت برای فضا است.

در تئاتر مقصد مسافران اطلاعات مربوط به هر قسمت از متخصصين حاوی اطلاعات در هنگامی که به رفتن، برای رسیدن به آنجا، چه برای دیدن و محلی کردن جاذبه های مسیر مورد ضرب و شتم از مقصد مانند آلاسکا استرالیا، ژاپن و جزایر اقیانوس آرام جنوبی دریافت خواهید کرد. طعم تئاتر سفر برجسته سرآشپزها بالا است که زنده حق تظاهرات پخت و پز در طبقه نشان می دهد. شامل غذاهای از سراسر جهان مهمان خواهد کرد فرصت به طعم نمونه و تجربه کامل فرهنگی در صندلی های ورزشگاه تئاتر مدل دهید. در صحنه جهانی ضربه، شرکت کنندگان می توانید ضرب و شتم احساس و تجربه ریتم رقص فرهنگی و اجرای برنامه در طول بیش از 20 سخنرانی در طول تعطیلات آخر هفته. حضور در لس آنجلس سفر ماجراجویی & نمایش ماجرا به خودی خود و ارائه فعالیت های مناسب برای تمام خانواده. مهمان می توانید تصویر خود را در قسمت های مورد علاقه خود را در صفحه نمایش سبز, بالا رفتن از دیوار سنگ، تجربه استخر شیرجه و سوار شتر زنده همه زیر یک سقف. 1000TravelTips.com این رویداد رسانه ملی ضامن است. فیجی گردشگری حامی بزرگ با حمایت حامیان مالی از جمله ریک استیوز تور اروپا است. دفتر گردشگری تایوان; گردشگری تایلند; اندونزی سفر و تجربه یوسمیتی غرفه. مشارکت کنندگان عبارتند از: سازمان گردشگری ملی ژاپن و Aer Lingus. شرکای سفر صنعت شامل انجمن برای ترویج گردشگری در آفریقا، آفریقا سفر انجمن، کارائیب سفر انجمن، انجمن گردشگری اروپا، JAXFAX سفر بازاریابی، اقیانوس آرام آسیا سفر انجمن و حامیان مالی ما سفر Association.Photo غرفه شامل دفتر گردشگری آریزونا.

Http://finance.yahoo.com/news/12th-annual-los-angeles-travel-170000597.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. تایلند شگفت انگیزی، عرفانی بازدید کنندگان بین المللی را با فرصت دیدن قصر بزرگ، فیل سواری و تجربه به گرمی و شادی مردم تایلند beckons. گاهی اما معمولا پدال طراحی شده توسط محلی موتوری، آن سرگرم کننده راه برای دریافت از A به B و یا برای دیدن مناظر شهر است. در قرن سیزدهم شهر Sukhothai در شمال تایلند پایتخت مهم شد. ما بررسی تغییرات ملی بسیار متفاوت است که در این منطقه است. در محبوب ترین پارک های تایلند، اسکان و برخی از ایده های سفر توصیه می کنیم. شب را مهمان برای بینش منحصر به فرد به زندگی خود را صرف. سرسبز پارک های ملی پرورش تعداد زیادی از حیات وحش طلایی معابد شیطان در خورشید و تپه نورد حفظ فرهنگ غنی قبیله ای.