krabi hotels  phuket hotels 

همراه با تور پارک تفریحی فوق العاده شما ممکن است انتخاب کردن برای تور حیات وحش و یا شما ممکن است بازدید از موزه.

تایلند است آن همه مشغول خیابان های رنگارنگ سواحل زیبا آسمان خراش ها مراکز خرید بهترین شب زندگی و برخی از سازه های شگفت انگیز و عبادت. بهترین مکان برای honeymooners است. همراه با تور پارک تفریحی فوق العاده شما ممکن است انتخاب کردن برای تور حیات وحش و یا شما از موزه بازدید می کنید. و در حالی که شما در حال رفتن اطراف خرید شما منظره عشق. از آنجا که توریسم بزرگ اینجا محل با پارک های تفریحی هتل ها و رستوران ها، بسته بندی شده. شما می توانید ببینید به شهرهای دیگر مثل روتردام، Madurodam، شهر کوچک در نزدیکی لاهه, اوترخت, و غیره. شهر ساخته شده از 117 جزایر کوچک و شگفت آور توسط پل 400 کانال های بیش از 150 مرتبط است. همراه با چند میراث جهانی یونسکو یکی قادر خواهند بود تا شاهد بسیاری از پرتغالی نفوذ در فرهنگ و ساختار و مواد غذایی، از آنجایی که این جایی است که توسط پرتغالی برای مقدار قابل توجهی از زمان حکومت بود. Jungfraujoch همچنین به عنوان شناخته شده 'بالا اروپا'، اروپا به بالاترین ارتفاع ایستگاه راه آهن در 3454 متر است.

ما آرزو ما می تواند صرف زمان بیشتری را در جزیره وان اما ما جزایر 3 بروید. بعد، رفتیم به جزیره مرغ. هیچ جوجه در جزیره و وجود درگذشت قهرمان بدون نام مرغ در این جزیره وجود دارد. پین مرغ جزیره به نام گونه با توجه به شکل از تشکیلات که شبیه سر خروس. با این حال، من احساس آن را مانند شتر به من می رسد. تشکیل سنگ مریی از دور دیده می شود. خوب، دلیل ما وجود داشت نبود است برجسته واقعی مرغ جزیره در نزدیکی جزیره لوله تنفس، آب وجود دارد مانند جزیره وان است که شفاف است. چرخ دنده های زیر آبی توسط اپراتور تور ارائه شد. انگار هیچ چیز ضرب و شتم لحظه غواصی دریا سرد برای زیر آبی، طراوت بود!

Http://www.placesandfoods.com/2011/10/the-four-island-tour-excursion-of-krabi.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

چمن سبز سرسبز ردیف خانه های کوچک در کنار رودخانه Amstel کانال ها به خوبی برنامه ریزی شده، کانال کروز مانند جنگل سبز مناطق به عنوان مثال، 'Bosbaan' در شهر تاریخی موزه کارخانه پنیر، آسیاب های بادی و فعالیت های ورزشی مانند پارو زدن، دوچرخه سواری، و غیره، افزایش سطح انرژی شما را کمک می کند. مکان جاذبه در فلوریدا می کندی فضا وارد جزیره آملیا در شمال شرق فلوریدا دیتون ساحل, ساحل میامی, یونیورسال استودیوز، کلید غرب، و غیره. که نه می خواهم به دیدار رومانتیک ترین شهر دنیا 'پاریس'? سفر به این کشور شما بیشتر مایل بگذارید. راه کامل می شود به یک توپ از یک زمان در پارک های تفریحی و سپس به طرف ساحل بازنشسته برای یک تعطیلات آرامش بخش و زیبا. در مجموع مالدیو مقصد ماه عسل کامل است. شما ممکن است غواصی جنگل مسیرهای پیاده روی باهستگی و بیشتر در حالی که در اینجا لذت ببرید. بنابراین همه چیز را که شما می توانید دریافت و تجربه در این کشور است. چند مکان به نام پیرنه Sistema مرکزی Sistema Ibérico و سیرا نوادا است.