phuket hotels  thailand tours 

در نهایت، بهترین غربی حولا حولا ننگ حوزه عملیاتی توچال قادر خواهید بود برای کسب و کار و برنامه های اجتماعی را در عملکرد آن اتاق که می تواند تا 150 نفر گنجایش.

خوش آمدید به جزیره بزرگ تایلند پوکت. افسون شده ترکیبی جالب از فرهنگ های متعدد مشاهده خواهید بود. دبی رافلز 19 طبقه هتل هرم شکل، جاذبه های دیگر است. تعطیلات آخر هفته, تابستان, تعطیلات آخر هفته در تابستان خود را محدود به جمعیت در اینجا پیدا کنید. کشور شامل دو جزیره بزرگ معروف به جزیره شمالی و جزیره جنوبی. تصاویر ما اغلب مشاهده تبلیغات پوکت, ما بخش غربی, محبوب استان نشان می دهد. بقیه جزیره کم, که می دهد گردشگران انزوا بسیار مورد نظر ساکنان است. اسپانیا مجموع 44 میراث جهانی, دوم ترین در جهان است. جنوب شرق آسیا مقصد توریستی جدید برای honeymooners است. و اگر شما می خواهید برای دیدن نمونه ای است که این توجیه شده به کشور اسلوونی بروید.

بانکوک، تایلند (PRWEB) دسامبر 16 تا سال 2016 بهترین غربی هتل & استراحتگاه آسیایی گسترش استراتژی رسیده نقطه عطف مهم دیگری جاری زمانی که شرکت امن اول آن تا کنون ملک در کرابی - یکی از مناطق بیشتر به دنبال بعد از اینکه مقصد توچال ساحل. خانه را به بسیاری از Thailands نمادین ترین شگفتی های طبیعی، مانند صخره معروف خلیج Railay و ساحل، ساخته شده توسط فیلم لئوناردو دی Caprio معروف, Krabi است که یکی از نقاط توریستی بالا countrys. و مهمانان خواهد شد به زودی قادر به این مقصد دلربا از راحتی از هتل غربی بهترین تجربه. حولا حولا توچال & آبگرم، که در قلب ننگ، منطقه توریستی اصلی Krabis nestled خواهد شد به عنوان بهترین غربی حولا حولا Ao عمل ننگ در دسامبر سال 2016 rebranded. رفت و آمد مکرر ارائه می دهد تعداد اتاق های 76 که همه روشن و بزرگ و با آخرین امکانات از جمله تعارفی Wi-Fi مجهز آمد. همه مهمانان می تواند لذت بردن از منظره دریا از استخر یا باغ از خصوصی بالکن یا تراس و برخی از اتاقها حتی دارای لوکس دسترسی مستقیم به استخر مرداب سبک تفریحی. خوابگاه جدید همچنین قابلیت انتخاب از گزینه های در حالی که اوقات فراغت امکانات عبارتند از نوار استخر روباز و تراس آفتاب خدمات اسپا و ماساژ و باشگاه تناسب اندام رستوران تایلندی معتبر از جمله ناهار خوری. در نهایت، بهترین Ao حولا حولا غربی توچال ننگ به میزبان در کسب و کار و برنامه های اجتماعی در آن اتاق تابع است که می تواند تا 150 نفر گنجایش قادر خواهد بود. با منظره و ثروت از دارایی های طبیعی Krabi همیشه یکی از مقاصد برتر گردشگری Asias شده است گفت: Olivier Berrivin بهترین Westerns مدیریت مدیر بین المللی عملیات برای آسیا. بهترین غربی شده بود دنبال فرصت در این مقصد مطلوب و ما خوشحال به چنین توچال با کیفیت بالا در قلب ننگ هستند." مهمان عشق طبیعت باز، گرمسیری از بهترین Ao حولا حولا غربی توچال ننگ و چگونه به راحتی قابل دسترسی به مناطق جاذبه های اصلی توریستی است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/12/prweb13928834.htm

در حال حاضر نیز وجود دارد بسیاری دیگر، که قمار بزرگ برای رفتن به است. همراه با صخره های مرجانی، شما همچنین می توانید کشتی های غرق شده ببینید. آن معمولا میان تصمیمات شما پشیمانی برای مدت طولانی به پایان می رسد. موسیقی چیزی است که ارتباط تنگاتنگی با این مکان گرفته از بلوز، جاز کشور اند رول راک و هیپ هاپ است. اگر به هر دلیلی، هیچ کدام از این برش، شما انتخاب برای انتخاب شرکای خود را بر روی خط باشید. اگر شما علاقه مند در صخره های مرجانی و زندگی دریایی و سپس سینا جایی برای رفتن تا برای آن نوع از مسائل است. جاذبه های دیگر در کرالا عبارتند از: مسابقه قایق آیورودا ماساژ، معابد، tamed فیل، یوگا، رقص سنتی، جواهر، لباس، ادویه جات، mouthwatering دسر و غذا تند. برخی از بهترین نقاط برای اقامت عبارتند از کالیفرنیا فلوریدا مین تگزاس ویرجینیا هاوایی، و غیره. او واقعا دوست دارد به سفر.