thailand attractions  thailand hotels 

شما در سراسر مزرعه شتر و مفاصل کباب خوشمزه که در آن شما می تواند همچنین را در شیشه معروف عربی آب لوله، با طعم های متنوع مانند هلو، توت فرنگی و بیشتر آمده.

علاوه بر مواد غذایی بزرگ است که منوی اصلی شامل، بوفه ارکیده لوآو شامل صندلی های مورد نظر، تازه گل گردنبند گل, و مای Ta تبریک به علاوه دو استاندارد و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن. ساخته شده در 1787 فورت آل فهيدی خانه موزه دبی. شیخ Sneed خانه آل مکتوم: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است. بازار به شش دادگاه هر یک را در مناطق بازدید او در سفر خود را بر اساس تقسیم شده است: چین هند مصر، تونس، ایران و اندلس; هر دادگاه هر یک از این مناطق جهان شبیه به تزئین شده است. 8. مسجد جمیرا: به طور معمول هیچ کس که مسلمانان را در هر مسجد مجاز اما مسجد جمیرا تنها مسجد که باز برای بازدید کنندگان غیر مسلمان است. دبی سافاری کویر: اگر شما نوع پرماجرا درایو را از طریق تپه های شنی کویر بی نظیر، است. 5. آنها با هتل 3 برای مسافر بودجه می آیند تا. لوآو همچنین ترویج مشارکت در باستان هاوایی هنر و صنایع دستی و بازی های مهارتی. کشف کوچه و خیابان است که به انتظارنشسته بودند با مغازه ها ترکیدن با گردنبند طلا بروچس حلقه النگو و گوشواره های باریک.

اگر شما ذهن باز حس شوخ طبعی و یک مشت بات، هر چند، برخی از شب فراموش نشدنی وجود دارد یافت می شود. ساعات کار: بسته به ترافیک جاده 18:00-02:00. نوار ساعات متفاوت است. محل: در جنوب اضافه به سفر! 0 صدها نفر از نوازندگان با استعداد در لباس های پر زرق و برق عجیب خيز استادانه درست شده، مجموعه کمدی و آهنگ های چشمگیر در دهد کاباره های مشهور سراسر پاتایا را انجام می دهد. احتمالا واقعیت ترین باور نکردنی در مورد آنها است که وجود ندارد زن تنها میان ده ها تن از رقصندگان لگد زدن بالا تا روی صحنه. 3 اضافه به سفر! 0 A گالری با پیچ و تاب و تعاملی، هنر در بهشت جواب دیدگاه برای ایجاد توهم نوری است که آوردن هنر به زندگی استفاده می کند. به یاد داشته باشید به یک دوربین را به طوری که شما می توانید بخشی از هنر، قرار دادن نکات تکمیلی به آثار کلاسیک شنا کردن با دلفین ها با عقاب سر به فلک کشیده یا بودن فقط پوزخند سر disembodied در وسط جدول تبدیل. سعی کنید به صورت مستقیم نگه دارید در حالی که برج بیش از دوستانتان ظاهر miniaturised یا کشف جهان به هم پریدن به نقاشی های دیواری بزرگ و شگفت آور دقیق.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.bangkok.com/pattaya/pattaya-top10s/top10-attractions-pattaya-beach.htm

فعالیت های سرگرم کننده بزرگ مواد غذایی و بهترین لوآو نشان می دهد. قطعا ارزش آن! نهر دبی - این است یک تجربه بسیار لذت بخش است، به ویژه هنگامی که یک قایق را برای شما و خود را شریک زندگی یا خانواده دریافت و ارسال راننده شما را سوار بسیار خوب است که در نهایت در طرف دیگر نهر به پایان می رسد. شیخ Sneed خانه آل مکتوم: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است. بنابراین چالش واقعی رو به صاحبان لوآو یارو بهشت نحوه رسیدگی جمعیت بزرگ و هنوز در راه است که هر مهمان احساس می کند که آنها به حال یک تجربه خوب لوآو انجام است. شما آمد در سراسر مزرعه شتر و مفاصل کباب خوشمزه که در آن شما را نیز می تواند را در شیشه معروف عربی آب لوله، با طعم های متنوع مانند هلو، توت فرنگی و بیشتر. 7-بهشت یارو این خوبی انجام از طریق برخی از تکنیک های بسیار نوآورانه و واقعیت است که سایت خود را بسیار بزرگ با مقدار زیادی از اتاق به گسترش است. مرکز خرید مارک های خرده فروشی به بیش از 450 بین المللی است. 2-بازار امارات: بزرگترین مرکز خرید در خاور میانه مسکن خاور میانه اولین پیست اسکی داخل سالن 400 متر و با استفاده از 6000 تن از برف.