krabi attractions  thailand hotels 

نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در بوفالو، نیویورک و تورنتو، انتاریو است.

همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ.

سهام کوه Samui: جزیره شب زنده داری شایسته. مکان های آرام و کمتر شلوغ مانند سالن گدازه زمرد میخانه ایرلندی و پرسش نوار در Samui نوع بهترین راه برای زوج های حریم خصوصی را به دنبال دارد. Krabi: خرس Krabi پر جنب و جوش و در عین حال صلح آمیز زندگی شبانه با آن فضای باز کافه ها و بارها. برای تمام حیوانات حزب و افرادی که به دنبال زمان شب پر جنب و جوش, فی فی جزیره است محل می شود. خرید آیا کوه Samui یا Krabi یود می خواهم به گرفتن برخی از موضوعات تایلند دوست داشتنی و سوغاتی پشت خانه را برای همیشه لطفا برای لذت بردن از تجربه. .. سهام کوه Samui: گزینه های مختلف برای مردم را به سمت خیابان و خرید اینجا وجود دارد. مانند Chewang & Bophut برگزاری منظم جشنواره پیاده روی خیابان های مورد علاقه در میان علاقه مندان به خرید. Krabi: Katalunya پیاده روی خیابان & Krabi شهر پیاده روی خیابان در بهترین نقاط برای خرید در Krabi نور هستند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://traveltriangle.com/blog/koh-samui-vs-krabi-infographic/

بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ.